Logo Sklepu

SYSTEM1 - Bezprzewodowy system konferencyjny serii TS-910 - TOA

Oceń ten produkt jako pierwszy

Netto 52 463,00 zł Brutto 64 529,49 zł

W skład zestawu wchodzą:
Pulpit przewodniczącego TS-901
10 szt. Pulpit delegata TS-902
Jednostka centralna TS-910
11 szt. Mikrofon TS-903
11 szt. Bateria BP-900
Ładowarka baterii BC-900
Nadajnik / odbiornik TS-905

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Tagi
 • Recenzje
 • Załączniki

SYSTEM1 - Bezprzewodowy system konferencyjny serii TS-910 - TOA

System jest odporny na zakłócenia radiowe i możliwość podsłuchiwania. Możliwe jest stosowanie równoległych instalacji w sąsiadujących pomieszczeniach bez groźby przesłuchów. Połączenia odbywają się przy pomocy przewodów koncentrycznych. Wyjątkowa jakość dźwięku oraz nagrywania zapewnia komfort pracy z urządzeniami. Zestaw posiada wbudowany eliminator sprzężeń akustycznych, możliwość obsługi głosowania (wybór jednej z trzech możliwości) z natychmiastowym podliczaniem wyniku, funkcję Main/Sub, która umożliwia dwujęzyczną obsługę konferencji, możliwość sterowania systemem za pomocą urządzeń zewnętrznych przy wykorzystaniu portu USB oraz RS-232C. Adresowanie poszczególnych jednostek umożliwia indywidualne sterowanie każdym urządzeniem. Funkcja automatycznego wyłączania nieużywanego mikrofonu zapobiega ograniczaniu dostępu innych mikrofonów. Awaria jednej z jednostek nie ma wpływu na pracę pozostałych.

 
 
 
 
 

W skład zestawu wchodzą:

 • Pulpit przewodniczącego TS-901
 • 10 szt. Pulpit delegata TS-902
 • Jednostka centralna TS-910
 • 11 szt. Mikrofon TS-903
 • 11 szt. Bateria BP-900
 • Ładowarka baterii BC-900
 • Nadajnik / odbiornik TS-905

 

1) Pulpit przewodniczącego TS-901

TS-901 jest urządzeniem o atrakcyjnym wzornictwie z wyjmowanym mikrofonem, głośnikiem i przyciskiem priorytetu. Pulpit posiada 3 przyciski głosowania oraz wybór kanału języka konferencji. Urządzenie sygnalizuje używanie dzięki świecącemu pierścieniowi. Możliwe jest obsługiwanie kilku pulpitów Przewodniczącego. Pulpit jest wyposażony w 2 wejścia słuchawkowe mini jack, regulator poziomu głośności głośnika odsłuchowego, ustawienia priorytetów, a także przełącznik monitora odsłuchowego. Jest zasilany przez baterię BP-900, która zapewnia 10 godzin pracy bez ładowania. Wymiary urządzenia to: 210 x 65.9 x 152mm.

 

2) Pulpit delegata TS-902

TS-902 jest pulpitem przeznaczonym dla delegatów. Posiada 3 przyciski głosowania. Oprócz funkcji głosowania, urządzenie posiada regulację poziomu głośności głośnika odsłuchowego, wejście słuchawkowe, jak i przełącznik monitora odsłuchowego. TS-902 może mieć nadany priorytet poprzez pulpit przewodniczącego, co w przypadku, gdy wciśnięta jest większa niż dozwolona liczba przycisków ,,Mów", pozwala na ustalenie zasady według jakiej uczestnicy będą mieć wyłączany mikrofon (pierwszy wchodzi-pierwszy wychodzi, ostatni wchodzi-pierwszy wychodzi, jeden włączony na stałe, a na pozostałych obowiązuje zasada ostatni wchodzi-pierwszy wchodzi). Funkcja automatycznego wyłączania nieużywanych mikrofonów wyłącza mikrofon, który przez 30 sekund jest nieaktywny, co zapobiega blokowaniu dostępu dla innych uczestników. Wymiary urządzenia to: 210 x 65.9 x 152mm.

 

3) Jednostka centralna TS-910

TS-910 jest urządzeniem przeznaczonym do sterowania przebiegiem dwujęzycznych konferencji i głosowań z potrójnym wyborem. Urządzenie obsługuje pulpity TS-901 i TS-902. Jest w stanie obsługiwać do 192 Pulpitów Przewodniczącego / Delegata na system. Urządzenie posiada funkcję ustawienia maksymalnej liczby aktywnych mikrofonów (1 / 2 / 4), co pozwala na uniknięcie dezorganizacji związanej z równoczesnym prawem do głosu dla wszystkich uczestników. System zabezpieczony jest przed podsłuchem lub przenikaniem dźwięku. Jednostka centralna posiada wbudowane:

 • 2 wejścia mikrofonowe
 • 3 wejscia AUX
 • 1 wyjście liniowe jack
 • 2 wyjścia nagrywania
 • 1 wyjście słuchawkowe mini jack

Wymiary urządzenia to: 359 x 118.8 x 179.8 mm.

 

4) Mikrofon TS-903

TS-903 jest kierunkowym mikrofonem wyjmowanym, wyposażonym w sygnalizator aktywności. Mikrofon może być zablokowany z poziomu Pulpitu Przewodniczącego, jeśli została przekroczona ilość aktywnych mikforonów. Jego czułość do -37dB (1 kHz, 0dB = 1V/Pa). Urządzenie obsługuje Pulpity Przewodniczącego (TS-901) / Delegata (TS-902). Konstrukcja mikrofonu (gęsia szyjka) umożliwia na indywidualne dostosowanie ustawienia mikforonu.

 

5) Bateria BP-900

BP-900 to bateria litowo-jonowa przeznaczona do zasilania Pulpitu Przewodniczącego (TS-901) / Delegata (TS-902). Jej napięcie nominalne wynosi 7.4V DC, natomiast pojemność nominalna to 1700mAh. Bateria potrafi zasilać pulpit przez 10 godzin. Bateria pracuje w temperaturze od 0°C do 40°C.

 

6) Ładowarka baterii BC-900

BC-900 to ładowarka przeznaczona do obsługi baterii BP-900 używanych w Pulpitach Przewodniczącego / Delegata. Pozwala na jednoczesne ładowanie 8 baterii w czasie około 5 godzin. Urządzenie posiada sygnalizator LED informujący o stanie ładowanej baterii (czerwony - ładowanie, zielony - bateria pełna). Ładowarka pracuje w temperaturze od 0°C do 40°C.

 

7) Nadajnik / odbiornik TS-905

Urządzenie to jest nadajnikiem / odbiornikiem podczerwieni, który służy do komunikacji między promiennikami a pulpitami. Łatwy montaż i demontaż pozwala na umieszczenie TS-905 na suficie, ścianie czy statywie mikrofonowym. Urządzenie jest zasilane z jednostki centralnej (24V DC). Maksymalny pobór prądu to 150mAh. Długość fali, jaką obsługuje urządzenie wynosi 870nm. Mdeo ten odbiera i emituje sygnał pod kątem 150° w pionie i 360° w poziomie. Zakres działania to około 6 – 7m w promieniu w polu widzenia promiennika (Wysokość sufitu: 2.5 – 4.5m). Diody LED wbudowane w urządzenie sygnalizują podłączone zasilanie. 

 

 

 

Informacje dodatkowe

Kod producenta SYSTEM1
SKU 64npbc
EAN Nie
Producent TOA
Szerokość Nie
Wysokość Nie
Głębokość Nie
Waga Nie
Dodatkowe informacje Nie
Rating filter Nie
Pozostało Nie
Sprzedano już Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować
Nazwa Opis Typ Wielkość Link Do Pobrania
SYSTEM1 - Karta katalogowa

Karta katalogowa do systemu konferencyjnego

pdf 1.92 MB Pobierz
SYSTEM1 - Instrukcja obsługi

Instrukcja obsługi systemu konferencyjnego

pdf 1.27 MB Pobierz
Loading...
Proszę czekać...