gards - sklep z monitoringiem, alarmami

POMOC1 - Unifon z dodatkową sygnalizacją optyczną - LASKOMEX

Oceń ten produkt jako pierwszy

Netto 126,10 zł Brutto 155,10 zł

W skład zestawu wchodzą:
Unifon cyfrowy LY-8
Moduł wywołania PW-1
Zasilacz impulsowy PSD12010
Sygnalizator optyczny SOW-300 R

 • Opis
 • Specyfikacja
 • Tagi
 • Recenzje
 • Załączniki

POMOC1 -  Unifon z dodatkową sygnalizacją optyczną

W skład zestawu wchodzą:

 • Unifon cyfrowy LY-8
 • Moduł wywołania PW-1
 • Zasilacz impulsowy PSD12010
 • Sygnalizator optyczny SOW-300 R

 

1) Unifon cyfrowy LY-8

LY-8 to doskonały unifon, którego atutem jest oryginalna forma, funkcjonalna budowa, opytmalne rozmiary oraz atrakcyjna cena. LY-8 jest szerszym unifonem w porównaniu do LM-8, dlatego z powodzeniem może służyć jako zamiennik innych modeli w celu zakrycia śladów instalacji. Ponadto zaopatrzony jest w funkcjonalny przycisk LED informujący o sygnalizacji wywołania, prowadzeniu rozmowy oraz do uruchamiania elektrozaczepu. Został także wyposażony w drugi, dodatkowy przycisk umożliwiający sterowanie otwarciem bramy lub włączenia światła itp. Dostępna jest opcja instalacji modułu przycisku, który ma na celu rozbudowę naszego unifonu o jeszcze jeden dodatkowy (trzeci) przycisk umożliwiający sterowanie kolejnym, dodatkowym urządzeniem. Stworzony został z najwyższej klasy tworzywa ABS. Idealny do systemu CD-2502 oraz CD-3100. Swoje zastosowanie znajduje w dwuprzewodowym, cyfrowym systemie wideodomofonowym oraz domofonowym firmy Laskomex. Ponadto unifon jest zaopatrzony w 3 stopniową regulację głośności wywołania z opcją wyłączenia dźwięku.
Urządzenie zostało swtorzone z najwyższej klasy materiałów, co przekłada się na jego niezawodność i bezpieczeństwo. LY-8 umożliwia rozmowę, otwarcie elektrozaczepu oraz nasłuch.
Dowodem najwyższej jakości wykonania jest norma ISO9001:2008, którą unifon posiada.

 

2) Moduł wywołania PW-1

Produkt ten umożliwia dodatkową sygnalizację wywołania w unifonie (optyczną lub akustyczną). Znajduje zastosowanie w sytuacji, kiedy unifon zainstalowany jest w pomieszczeniu o dużym natężeniu hałasu, bądź też znajdują się w nim osoby słabo słyszące. Moduł umożliwia uruchomienie na czas wywołania dowolnego sygnalizatora zasilanego - dzwonka, syreny czy lampy sygnalizacyjnej. Dodatkowy sygnalizator działa równolegle z normalnym wywołaniem.  Model ten wymaga zasilania napięciem zmiennym 12..24V, pobór prądu przez sygnalizator nie powinien przekroczyć 1A.
Moduł może być stosowany do unifonów cyfrowych firmy Laskomex: LY-8, LM-8, LX-8, LT-8, LF-8, LR-8. Do pracy z modułem wskazane jest jednak zastosowanie unifonów LY-8 lub LM-8, ze względu na łatwy montaż modułu poprzez możliwość przykręcenia unifonu do podstawy. W pozostałych modelach należy zastosować klej termiczny.

Uwaga!
Zabronione jest doprowadzanie do zacisków modułu napięcie 230V! Może doprowadzić do pożaru lub śmierci użytkowników unifonu!

 

3) Zasilacz impulsowy PSD12010

PSC12010 jest zasilaczem przeznaczonym do zasilania kamer w instalacji telewizji przemysłowej, elektrozaczepów oraz wszelkich urządzeń, które wymagają napięcia 12V DC. Zasilacz może być zamontowany w puszkach natynkowych i podtynkowych lub przykręcony wkrętami Φ 3mm. Jest przystosowany do pracy w temperaturze od 0°C do 40°C. Stopień ochrony IP67 zapewnia całkowitą wodoodporność.  Zasilacz jest wyposażony w zabezpieczenie przeciwzwarciowe, przeciążeniowe oraz przepięciowe.

 • Zasilanie: 100÷240V AC, 50/60Hz
 • Wyjście zasilania: 1A/12V DC
 • Zabezpieczenia: SCP, OLP
 • Sygnalizacja pracy: LED
 • Obudowa plastykowa wyposażona w uchwyty montażowe
 • Przewód z wtykiem 5.5/2.1 oraz przewód sieciowy 230V na stałe

 

4) Sygnalizator optyczny SOW-300 R

Sygnalizator jest niezbędnym elementem systemu alarmowego. Jak sama nazwa mówi służy on do sygnalizacji wszelkich zaburzeń w układzie obsługiwanym przez centralę. W zależności od czujek jakie będą zastosowane, może reagować na ruch, otwarcie okna czy dym a nawet ciepło. Sygnalizatory reagują na sytuację alarmową światłem, dźwiękiem lub obiema tymi rzeczami jednocześnie. Skuteczny i solidny sygnalizator jest jednym z kluczowych komponentów systemu alarmowego. W ofercie firmy SATEL znaleźć można kilkanaście modeli pozwalających łatwiej dopasować urządzenie do określonych wymagań.

- Sygnalizacja optyczna za pomocą super jasnych diod LED
- Trzy tryby sygnalizacji
- Zabezpieczenie antysabotażowe przed otwarciem
- Możliwość zamówienia sygnalizatora ze światłem niebieskim lub pomarańczowym

 

Informacje dodatkowe

Kod producenta POMOC1
SKU 33npbc
EAN Nie
Producent LASKOMEX
Szerokość Nie
Wysokość Nie
Głębokość Nie
Waga Nie
Dodatkowe informacje Nie
Rating filter Nie
Pozostało Nie
Sprzedano już Nie

Tagi produktów

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Napisz własną recenzję
Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą pisać recenzję. Proszę się zalogować lub zarejestrować
Nazwa Opis Typ Wielkość Link Do Pobrania
SOW-300-R - Karta katalogowa

Karta katalogowa do sygnalizatora SOW-300 R

pdf 161.96 KB Pobierz
SOW-300-R - Instrukcja obsługi

I nstrukcja obsługi do sygnalizatora SOW-300 R

pdf 167.41 KB Pobierz
SOW-300-R - Deklaracja CE

Deklaracja CE do sygnalizatora SOW-300  R

pdf 550.26 KB Pobierz
Powiązane Produkty
Alternatywne Produkty
Loading...
Proszę czekać...