Logo Sklepu

ELTCRAC SYSTEM Spółka z o.o.

tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
biuro@ecsystem.pl

30-803 Kraków ul. Ruciana 3,
NIP 679-278-49-99
REGON 356766841

 
Wyznacz trasę

 

Sekretariat

Joanna Mrozowska

tel: +48 12 292 48 61 w. 11 lub 12

Obsługa sklepu internetowego

tel: +48 12 292 48 61
fax: +48 12 292 48 62
esklep@ecsystem.pl

Piotr Dorynek
ONLINE SHOP MANAGER
tel: +48 12 383 07 58
kom. 530 788 866
pdorynek@ecsystem.pl

Jakub Grzybowski
SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO
tel: +48 12 383 07 58
kom. 665 588 566
GG: 50819210
jgrzybowski@ecsystem.pl

Daniel Ochman
SPECJALISTA DS. HANDLU INTERNETOWEGO
tel: +48 12 383 07 58
kom. 794 009 120
GG: 6300202
dochaman@ecsystem.pl

Patryk Masternak
SPECJALISTA DS. SKLEPU INTERNETOWEGO
tel: +48 12 383 07 58
GG: 63365208
pmasternak@ecsystem.pl

Logistyka/magazyn

Jerzy Maślanka

tel: +48 12 292 48 61 w. 30
tel: +48 12 383 07 58 w. 30
jmaslanka@ecsystem.pl

Reklamacje

Jerzy Maślanka

tel: +48 12 292 48 61 w. 30
tel: +48 12 383 07 58 w. 30
jmaslanka@ecsystem.pl
reklamacje@ecsystem.pl

Dział marketingu

Katarzyna Wanat
SPECJALISTA DS. MARKETINGU

Organizacja i obsługa szkoleń, wdrażanie projektów i nowości

tel: +48 12 292 48 61 w. 40
kom. 66 55 88 105
kwanat@ecsystem.pl

Dział księgowości i windykacji

Małgorzata Koryczan-Bąk

Księgowość, kadry

tel: +48 12 292 48 61 w. 16
mkoryczan@ecsystem.pl


Weronika Grabek

Windykacja

tel: +48 12 292 48 61 w. 18
wgrabek@ecsystem.pl

Formularz kontaktowy

Loading...
Proszę czekać...